BİLSTEİN GROUP ŞAMPİYONLAR LİGİNDE

Schalke 04 Futbol takımının basın sponsoru olan bilstein group, Veltins Arena’da 6 Kasım 2018 tarihinde oynanan Schalke 04 – GS maçında bayileri ile muhteşem atmosferi paylaştı.

Ferdinand Bilstein TR Otomotiv’in Ekim ayında yapmış olduğu satış kampanyası sonucunda, Almanya’da Veltins Arena Stadı’nda oynanan Şampiyonlar Ligi karşılaşmasını VIP Lounge ‘da seyretme şansı yakalayan 3 kişiye bu seyahatte Ferdinand Bilstein Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü Sayın Serdar Aslan eşlik etti. Schalke 04 takımının 2016 yılından beri basın sponsoru olan bilstein group, bu olağanüstü deneyim ile farkını bir kez daha ispatladı. Maç öncesi LaOla Lounge Clup’ta akşam yemeği yiyen grup, her ne kadar maçta takımımız istediği sonucu alamamış olsa da bu coşkulu ortamın tadını çıkardı.

“Gönül ister ki Türk takımları Avrupa’da daha fazla başarı elde etsin ve biz de bu başarılarda takımlarımızın yanında olalım.” diyen Serdar Aslan, bu tarz organizasyonların da ileriki dönemlerde tekrar yapılabileceğini belirtmiş oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir