GOODYEAR, İNOVASYON ALANINDAKİ ÇALIŞMALARINI, LUXEMBURG’DAKİ YENİ MERKEZİNDE SÜRDÜRECEK

Goodyear, Lüksemburg Otomotiv Kampüsü’ndeki yeni tesisi için geri sayıma başladı. Konsepti AssarUniversum Mimarlık tarafından oluşturulacak ve kiralanabilir alanı 16.000 m2 olan yeni binanın 2020 yılı başında hazır olması planlanıyor. Binada Goodyear’ın global inovasyon merkezinin yanı sıra şu anda Lüksemburg merkezli bölgesel ve global birimleri de yer alacak ve yaklaşık 1100 çalışan görev alacak.

 

Binanın tasarımı, şirketin geleceğin mobilitesini hedef alan akıllı, güvenli ve sürdürülebilir inovasyona verdiği önemi yansıtacak. Bina, ekipler arasında bağlantıyı ve iş birliğini destekleyecek ve kampüs hayatının sunacağı avantajları da katarak açık, inovatif, ilham veren bir çalışma ortamı oluşturacak şekilde tasarlandı. Ayrıca binada çalışanlara özel bir restoran ve spor salonu ile ürün lansmanı, inovasyon ve medya etkinlikleri, sergiler ve ekip toplantıları için bir etkinlik merkezi de bulunacak.

 

EMEA Bölgesi Ürün Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Carlos Cipollitti konuyla ilgili olarak “Lüksemburg Otomotiv Kampüsü’ndeki yeni tesisimize taşınmak Goodyear için önemli bir dönüm noktası olacak. Yeni tesis, Goodyear’ın hızla değişen dünyada müşterilerinin ve tüketicilerinin ihtiyaçlarını anlayan akıllı ürün ve hizmetler geliştirip sunarak, geleceğin mobilitesi çözümlerine yapacağı katkılara da ivme kazandıracaktır” diye konuştu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir