MERCANLAR OTOMOTİV KONYA YETKİLİ SATICISI AÇILDI

Türkiye’nin 7 ayrı noktasında ve KKTC’de, Mercedes-Benz Başta olmak üzere Bmw, VW, Audi, Seat, Skoda, Ford ve Opel araçlarının tüm ürün gruplarında bayisi olduğu ellinin üzerindeki markası ve 60.000 stok çeşidi ile yurt içi ve yurt dışı müşterilerine toptan ve perakende olarak çözümler sunan Mercanlar Otomotiv, hizmet halkasına bir yenisini daha ekleyerek 340 m2 alan üzerine kurulu Konya Yetkili Satıcısını hizmete açtı

.

Açılışta konuşan Mercanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Tonba, “Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen otomotiv markalarıyla sürdürdükleri verimli iş birliklerini geliştirerek ilerliyoruz. Piyasada artan talepler doğrultusunda bu taleplere cevap verebilmek için yeni iş modelleri geliştirmeye devam ederek Kayseri’den sonra Konya’da da franchising modelinizin ikinci ayağı olan yetkili satıcımızı hizmete açtık.

Mercanlar Otomotiv olarak Konya’da açtığımız yeni yetkili satıcımız ile müşterilerimize en yüksek seviyede hizmet vermeye devam edeceğiz. Mercanlar Ailesi olarak her yatırımımızda başarı sağlayarak karşılığını alıyoruz. Bu başarılar da yeni yatırımları beraberinde getirmektedir” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir