MOTUL’UN KULLANICI DOSTU YENİ ETİKETLERİ RAFLARDA YERİNİ ALDI

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul, formülasyon ve kalitesi değişmeyen Powersport serisi ürünlerinin yeni etiketlerinin lansmanını geçtiğimiz aylarda yapmıştı. Yeni yüzüyle, ürün özelliklerinin ve teknik bilgilerinin daha kolay anlaşılmasını hedefleyen Motul, kullanıcılarından tam not aldı.

Yeni etiket ile daha dinamik bir kullanıcı deneyimi 

 

Motul’un motosikletten ATV’ye, kişisel deniz taşıtlarından karting araçlarına kadar sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip Powersport serisi, yeni yüzü ile daha dinamik bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

 

Etiketlerdeki yenilikler neler?

 

Yenilenen etiketlerde ürünlerin araç görselleri ve ürünün viskozitesi ön plana çıkarıldı. Yağın özelliğine göre uygulama ikonlarına yer verilen etiketler sayesinde araç sahipleri araçları için en doğru ürünü çok daha kolay seçebilecek ve seçtiği ürünün faydaları konusunda bilgi sahibi olacak.

Etiketlerde yer verilen yeni sınıflandırma sistemi sayesinde ürün performansı hakkında bilgi almak, kullanıcılar için çok daha kolay hale geldi. %100 sentetik ürünler, sentetik ürünler, Technosynthese ürünler ya da mineral ürünler rahatlıkla ayırt edilebilecek.

 

 

Teknik ürün detaylarından satış noktalarına, yağ seçici uygulamasından sosyal medya bağlantılarına tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilmeyi sağlayan QR kod  uygulaması ise yeni etiketlerin en dikkat çekici özelliklerinden.

 

Yeni Powersports etiketleri, kullanıcının doğru ürünü seçmesi için gereken tüm bilgileri veriyor. Motul’un yeni ürün etiketleri, Powersport serisi ve ürünün bulunabileceği noktaları www.motul.com.tr adresinde görebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir