N95 YÜZ MASKELERİ ÜRETİMİNDE KULLANILAN VENTİLATOR VE CİHAZLARDAKİ AXALTA VOLTATEX ELEKTRİK YALITIM REÇİNELERİ KORONAVİRÜSE KARŞI SAVAŞIYOR

Şirket, müşterilerin kritik tıbbi malzemeleri hızla üretmelerine yardımcı olmak için ödüllü Voltatex® üretimini ve tedarikini artırıyor

Dünyanın lider toz ve sıvı boya tedarikçilerinden Axalta (NYSE: AXTA), bugün, tıbbi cihaz müşterilerinin, koronavirüs pandemisi sırasında global olarak hastaneler tarafından yüksek talep gören ventilatör motorları ve N95 yüz maskeleri gibi hayat kurtarıcı ekipmanları hızla üretmek ve iyi bir donanıma sahip olmasını sağlamak için Voltatex elektrik yalıtım reçinelerinin tedarikini artırdığını duyurdu.

 

Axalta’nın Global Endüstriyel Sıvı Boya Başkan Yardımcısı Dave Heflin, “Axalta’nın Voltatex ürünleri COVID-19 ile mücadelede ön saflarda yer alıyor. Global olarak tıbbi cihaz şirketlerine tedarikçi olarak, müşterilerimizin dünyanın her yerindeki hastaneler için kritik derecede önemli ventilatörler ve N95 yüz maskelerinin üretimini hızlandırmaya devam edebilmeleri için daha fazla ürün üretiyoruz.

 

Voltatex ürünleri en yüksek kalite standartlarını karşılar, elektrik motorlarının ağırlığını %15’ten fazla azaltır ve en zorlu uygulamalarda bile kesintisiz bir şekilde korkmadan kullanılabilir. Motorların daha düşük sıcaklıklarda çalıştırılmasının motor ömrünü ve genel verimliliğini artırabileceğini biliyoruz. Tıbbi cihaz müşterilerimiz, dünyanın dört bir yanındaki hayatların kurtarılmasına yardımcı olacak ekipman ve malzemelerin üretimini agresif bir şekilde artırdıklarından Voltatex ürünlerimizin sağlayacağı yararlara güvenmektedir” şeklinde düşüncelerini ifade etti.

 

Axalta’nın endüstri lideri ve ödüllü Voltatex markası, tel emayeler, emprenye reçineleri ve verimliliği artırmak için birlikte çalışmak üzere tasarlanmış çekirdek sac vernikleri de dahil olmak üzere geniş bir elektrik yalıtım ürünleri serisi sunmaktadır. Emprenye reçineler; elektrik motorlarının, jeneratörlerin ve transformatörlerin temel bileşenleridir. Mekanik stabilite, ek elektrik yalıtımı ve çok çeşitli çevresel faktörlere karşı mükemmel koruma sağlarlar.

 

Voltatex boyalar, enerji talebini ve emisyonları azaltmaya yardımcı olmak için güvenli çalışma sağlayan ventilatör motorlarına, yüz maskesi makineleri için düşük güçlü servo motorlara ve MRI makineleri için süper iletkenlere uygulanır.

 

Axalta’nın Voltatex® 4224 emprenye reçinesi kısa süre önce Malzeme Bilimi ve Mühendisliği kategorisinde Altın Edison Ödülü’nü kazandı. Edison Awards™, dünyada yeni ürün ve hizmet geliştirme, pazarlama, tasarım ve inovasyonda yeniliği ve mükemmelliği mükafatlandıran en prestijli ödüller arasındadır. Bu yıl Voltatex 4224, Edison Ödülü’nü üst üste ikinci yılında da kazandı.

 

Axalta’nın Voltatex portföyü hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.electricalinsulation.com sayfasını ziyaret edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir