TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK YEDEK PARÇA DAĞITIM MERKEZLERİNDEN MARTAŞ OTOMOTİV, İZMİR’DE

1980’den bu yana ‘Güven, İstikrar ve Kalite’ odaklı vizyonundan şaşmadan, koşulsuz müşteri memnuniyeti motivasyonu ile hizmet veren Martaş Otomotiv, Gebze’nin ardından İzmir-Kemalpaşa’da yaklaşık 4000m2’lik yeni dağıtım merkezi ile Ege Bölgesi ile kucaklaştı.

Martaş Otomotiv,  2017 yılının ilk günlerinde hayata geçirdiği “Mazeret Yok, Büyümeye Devam” iletişimini, 2017’nin son günlerinde İzmir’e taşıdı; ege bölgesindeki iş ortaklarının desteğiyle Auto Martashow Ege ile yeni dağıtım merkezinin kapılarını açtı.

İş ortakları, tedarikçiler ve bölge müşterilerinin katılımıyla düzenlenen Auto Martashow Ege’nin ilk gününe SwissOtel ev sahipliği yaparken, iletişim uzmanı Dr.Şaban Kızıldağ 2017’de olduğu gibi Martaş ailesine yüksek sesle, “Mazeret Yok, Büyümeye devam” dedirtti.

Martaş Otomotiv olarak İzmir’de olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyduklarını vurgulayan Genel Müdür Ziya Özalp; büyüme hedefleri doğrultusunda İzmir’in ardından Ankara’da da yeni bir dağıtım merkezi açılacağının müjdesini verdi. 250’yi aşkın davetlinin katılımıyla süren gecenin ev sahiplerinden Martaş Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özalp veYönetim Kurulu Üyesi Baver Özalp, bu büyümenin arkasındaki güç olarak Martaş Ailesi’ne, tedarikçi firmalara ve müşterilere ayrı ayrı teşekkür etti.

Auto Martashow Ege’nin ikinci günü kapsamında, Kemalpaşa’da açılan yeni dağıtım merkezinde düzenlenen etkinlikte, iş ortakları, müşteriler ve müşteri adayları birebir görüşme ve temas kurma fırsatı yakaladı.

İzmir lezzetleri boyoz, gözleme, kumru, lokma eşliğinde süren etkinlikte Ali Özgün moderatörlüğünde İstanbul Park Porshe Cup simülatör yarışması düzenlendi; iki saatte bir yapılan çekilişle iPhone ve benzeri teknolojik ürünler şanslı sahiplerini buldu.

Etkinliğe destek olan iş ortaklarımız Bosch, Cavo, Delphi, Kale Oto, Mapa, Rapro, Yenmak da sunumlarını takiben, davetlilere çekilişle çeşitli hediyeler dağıttı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir