AUTO KING TALEPTE YAŞANAN ARTIŞTAN ÖTÜRÜ 3 İLDEKİ MERKEZLERİNİ BÜYÜTTÜ

Türkiye’nin lider oto bakım ve onarım markası AUTO KING, 45 ildeki 54 merkezini yoğun talep artışı nedeniyle hem metrekare bazında hem de teknolojik donanım açısından genişletmeye devam ediyor. AUTO KING son olarak, İstanbul Kozyatağı, Bursa ve Trabzon’daki merkezini kapasite artışı yaparak taşıdı.
Türkiye’nin lider oto bakım ve onarım markası AUTO KING, bu güne kadar hizmet verdiği 3,5 milyonu aşkın müşterisine ve bütün otomobil sahiplerine daha iyi hizmet vermek adına merkezlerini metrekare bazında büyütmeye devam ederken, hizmet parkurlarını ise son teknolojik yeniliklerle donatıyor. 45 ilde bulunan 54 merkezde hizmet veren AUTO KING, yakın zamanda İstanbul, Bursa ve Trabzon’daki şubelerinde talepte yaşanan artış deneniyle yenilemeye gitti.
AUTO KING Kozyatağı 3250 m² alanda hizmet verecek
AUTO KING, İstanbul Kartal’da 2018 yılının Mayıs ayından bu yana hizmet veren şubesini büyüterek Kozyatağı’na taşıdı. 2850 m² kapalı, 400 m² açık olmak üzere toplam 3250 m² servis alanına sahip olan yeni bina, artan talep ihtiyacına göre dizayn edildi. AUTO KING – Kozyatağı genişleyen yeni hizmet alanı ve gelişen teknolojik donanım ile müşterilerine daha hızlı hizmet sunmayı hedefliyor.
AUTO KING Bursa 6100 m², Trabzon ise 2.000 m²’lik yeni merkezlerine taşındı
AUTO KING Bursa servis merkezi de ihtiyaçlar doğrultusunda yenilendi. 5100 m² kapalı, 1000 m² açık olmak üzere toplam 6100 m² servis alanına sahip yeni merkez, Bursa sigorta sektöründeki kurumsal müşterilerine ve bölgedeki motorlu taşıt sahiplerine yüksek standartlı hizmet verecek. Merkezin yeni yerine taşınması ve alanını büyütmesinin temel nedeninin Bursa merkezin yanı sıra çevre ilçelerden gelen yoğun hizmet talebini olduğu açıklandı.
AUTO KING, Trabzon’da 12 yıldır hizmet veren merkezini talepte yaşanan artıştan ötürü 2.000 m²’lik yeni merkezine taşıdı. Merkezin 1000 m² kapalı, 1.000 m² açık alanı bulunuyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir