AUTOMECHANIKA FRANKFURT’UN 25. YIL DÖNÜMÜ’NDE TEMEL CONTA BİR KEZ DAHA DIKKATLERİ ÜZERİNE TOPLAMAYI BAŞARDI

Türkiye’den 270 firmanın katılımcı olarak yer aldığı Automechanika Frankfurt 2018 Fuarı, 11 – 15 Eylül 2018 tarihleri arasında Messe Frankfurt fuar alanında gerçekleşti.  Bu yıl 25. kez gerçekleşen fuarda, yüksek kalite sızdırmazlık malzemeleri üreticisi Temel Conta, dikkatleri üzerine çeken başarılı firmalar arasında yer aldı.

Temel Conta, iki yılda bir düzenlenen Automechanika Frankfurt Fuarı’nda yıllardır katılımcı olarak yer alırken her fuarı şirket tarihine de başarılı bir fuar olarak kaydediyor. Ağır vasıta, tarım araçları, iş makineleri ve binek araç motorları için yüksek kalite sızdırmazlık elemanları üreten firma, en son 2016 yılında düzenlenen Automechanika Frankfurt Fuarı’nda ise ABD’li Interface Performans Malzemeleri firmasının “Türkiye’deki Tek Resmi Onaylı Yetkili Ortağı” olarak ilan edilmişti.  Sızdırmazlık ürünlerinin yanı sıra mühendislik hizmetleri de sağlayan firma, her fuarda oldu gibi, bu fuarda da Interface sertifikalı ürünlerini fuar süresince ilgililere sunmanın gururunu yaşadı.

Yüksek kalite ve performansta; silindir kapak contası, çok katmanlı çelik contalar, egzoz contaları, supap kapağı contaları, metal contalar, elastomer contalar, dinamik mühürler ve ısı kalkanları gibi bir çok sızdırmazlık elemanları üretimi yapan Temel Conta, üç gün boyunca devam eden fuarda tüm dünyadaki mevcut müşterinden oluşan ziyaretçilerinin yanı sıra, yeni iş anlaşmaları geliştirmek üzere gelen konuklarını, salon 1.2/E07’deki standında ağırladı.

Temel Conta, uluslararası otomotiv yedek parça pazarında lider firmaları bünyesinde barındıran bir dernek olan OAC (Overseas Automotive Council) Resepsiyonu’nun sponsoru olarak yer alacağı 30 Ekim-1 Kasım’daki AAPEX 2018 ve 28 Kasım-1 Aralık’taki Automechanika Shanghai 2018 fuarları için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir