BAŞBUĞ GROUP SEKTÖRDE İLKLERE İMZA ATIYOR!

Global marka olmanın sorumluluğuyla, yeni markalarımızla büyümemizi sürdürüyor, otomotiv sektöründeki başarılarımızı Türkiye’nin 81 ili ve dünyanın 94’ten fazla ülkesine taşımaya devam ediyoruz.

 

Grup bünyemizde yer alan Başbuğ Oto Yedek Parça firmamızın; Türkiye’de İstanbul başta olmak üzere Ankara, Adana, İzmir, Erzurum, Samsun, Konya ve Diyarbakır’da ve Hollanda, Rusya, Dubai ve Çin’de depolama alanlarına sahip modern lojistik merkezleri ve satış ofisleri ile kaliteli ve güvenilir ürünlerimizi dünya ile buluşturuyoruz.

 

Yıllık 2.500.000’den fazla güncel stok kapasitemiz, yıllık 800.000’den fazla sevkiyat ve Ford, Peugeot, Citroen ve Opel markalı orijinal yedek parçaları ve 90’dan fazla aftermarket markasını geniş ürün yelpazemiz ve üstün kalite anlayışımızla yollara taşıyoruz.

 

Basbug Group olarak, iş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda global ölçekte hizmet veren Great Place to Work® Enstitüsü’ nün “Harika İş Yeri” sertifikasını da almaya hak kazandık.

 

En iyi işveren ödülü ile Basbug Group, her zamankinden daha çok insanı merkezine alan, çalışanlarına değer veren bir şirket olduğunu teyit etmiştir. Kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar, müşteri memnuniyetinin, çalışan memnuniyetinden geçtiğine inanıyor ve tüm çalışanlarımıza bu doğrultuda yön veriyoruz.

 

Başbuğ, Goodyear Oto Yedek Parça & Aksesuarları Distribütörü oldu!

 

İleri Teknoloji, uzmanlık, üstün performans ve kalite güvencesiyle son olarak Goodyear Oto Yedek Parça & Aksesuarları’nı da Türkiye ve 20 ülke ile buluşturan Başbuğ, Türkiye’yi yeni kaliteli ve güvenilir markalarla da tanıştırmayı sürdürüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir