DÜNYANIN LİDER AKÜ MARKALARINDAN YUASA’NIN TÜRKİYE WEB SİTESİ WWW.YUASA.COM.TR YAYINDA

İnci GS Yuasa, dünyanın lider akü markalarından biri olan Yuasa markalı ürünlerine ait tüm güncel bilgilerin yer aldığı Türkçe web sitesini yayına aldı. İş ortağı Japon akü devi GS Yuasa’nın 100 yılı aşan tecrübesini kendi deneyimi ve bilgi birikimiyle birleştiren şirket, dünya birincisi Yuasa motosiklet akülerinin yanı sıra, Yuasa otomotiv aküleri ile de Türkiye’deki motosiklet, otomobil, hafif ticari ve ağır vasıta araçlara enerji sağlıyor.

 

İnci Holding ve GS Yuasa iştiraki İnci GS Yuasa, kazandıran performansıyla öne çıkan Yuasa markalı aküleriyle otomotiv ve motosiklet gruplarında Türkiye’deki gücüne güç katmaya devam ediyor. Şirketin özellikle üst segment araçlara yönelik üretilen Yuasa markalı üstün performanslı ürünleriyle ilgili ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Türkiye web sitesi yayına alındı.

 

Motosiklet akülerinde dünya birincisi olan Yuasa aküleriyle 2018 yılından bu yana Türkiye’deki motosikletlere enerji sağlayan İnci GS Yuasa, otomobil, hafif ticari ve ağır vasıta araç akülerini ise Türkiye lastik sektörü lideri Brisa distribütörlüğünde ülke genelinde geniş bir dağıtım ağıyla tüketicilere ulaştırıyor. İş ortağı Japon akü devi GS Yuasa’nın 100 yılı aşan tecrübesini, kendi deneyim ve bilgi birikimiyle birleştiren şirketin Türkiye pazarına sunduğu, dünyanın lider akü markalarından biri olan Yuasa aküleri hakkında tüm ayrıntılara yeni web sitesi www.yuasa.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir