FERDİNAND BİLSTEİN GMBH , DEBRİYAJ UZMANI KM GERMANY AUTO TECHNIK  FİRMASINI RESMEN BÜNYESİNE KATTI

Ana merkez şirketimiz olan Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG olarak ;  ana iştigal konusu debriyaj ve aksamları olan KM GERMANY AUTO TECHNIK  Kary + Mangler GmbH firmasının %100’ünün 3 Nisan 2017’de satın alındığını bildirmekten mutluluk duyarız. Otomobil ve ticari araç yedek parçalarının tanınmış tedarikçisi ve üreticisinin genel müdürleri olan Karsten Schüssler – Bilstein ve Jan Siekermann, Durmersheim’deki debriyaj uzmanı KM’nin gelecekteki kalkınma ve strateji liderliğini üstlenecek.

 

Ferdinand Bilstein + Co. KG’nin şemsiye markası olan bilstein group’a resmen entegre edilecek ve bilstein group şemsiyesi altında birleşmiş olan febi, SWAG ve Blue Print markalarının yanında 4. markamız olarak ürün ve hizmet sunmaya devam edecektir. Tüm entegrasyonun 2018 yılında bitmesini planlamaktayız.

 

KM başarılı ve kaliteli bir debriyaj sistemi markasıdır. bilstein group’a yapılan bu entegrasyon ile, müşterilerimize daha geniş ürün gamı sunabileceğiz. Karsten Schüssler-Bilstein ve Jan Siekermann’a göre KM, ek hizmetlerimizden, uluslararası varlığımızdan ve etkin lojistik süreçlerimizden gelecekte yarar sağlayacaktır.

 

bilstein group, KM’nin entegrasyonu ile ilgili gelişmeleri sizlere ileriki zamanlarda aktaracaktır.

 

bilstein group, binek ve ticari araç sektöründe tüm popüler araç markaları için çözümler sunan, bağımsız yenileme pazarının dünyadaki önde gelen uzmanlarından biridir. 2016’da, 1900 çalışanı ile 170’den fazla ülkede yarım milyar eurodan fazla satış gerçekleştirmiştir. Daha fazla bilgiye www.bilsteingroup.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

KM GERMANY AUTO TECHNIK  Kary + Mangler GmbH firması, 25 yılı aşkın süredir bağımsız yenileme pazarında kaliteli, güvenilir ve kapsamlı hizmet sunmaktadır. 1500’den fazla parçadan oluşan , sürekli büyüyen debriyaj ürün gamı ile Durmersheim’de yer alan şirket, tüm Avrupa markalarından otomobiller, minibüsler ve ticari araçlar için yedek parça çözümleri sunmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir