İNTERMOBİL, 2016-2017 MALİ YILINI TAMAMLADI

63 yıldır otomotiv dünyasının önde gelen markalarını Türkiye pazarına başarıyla sunan İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş. 13 Temmuz 2017 tarihinde 60 çalışanının da katılımıyla insana ve takım olmaya verdiği önemi vurgulayan “Biz birlikte başarılıyız” konseptli 2016-2017 Mali Yılı Değerlendirme Toplantısını gerçekleştirdi.

 

İntermobil Yönetim Kurulu Başkanı Nadine Perahya’nın açılış konuşması ile başlayan toplantı, İntermobil Genel Müdürü Rıfat Perahya’nın 2016-2017 Mali Yılını değerlendirdiği ve yeni başlayan 2017-2018 Mali Yılı planlarını anlattığı 2 ayrı oturumla devam etti. Sonrasında söz alan İntermobil Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Seda Çağlayanİntermobil’in yeni dönemde kullanacağı dijital iletişim kanallarını dinleyicilerle paylaşarak sözü “Geleceğine İlham ver” sunumunu yapmak üzere İntermobil’in genç girişimcilere tanıdığı fırsatlar ile şirket bünyesinde bulunan girişimci stajyere bıraktı.

 

Hep bir arada yenilen öğlen yemeği sonrasında, İntermobil İnsan Kaynakları Müdürü Serap Kamilçelebi tarafından organize edilmiş ve amacı “farklı departman çalışanlarının bile İntermobil çatısı altında biz bilinci ile ne kadar kuvvetli bir takım olabileceğini” ortaya koymak olan İş simülasyonları eğitimi – Hayalistan, Baltaş Grup eğitimcilerinden Selin Selamet liderliğinde İntermobil çalışanlarına uygulatıldı.

 

Her sene Haziran sonrası başlayan yeni mali yıl başında gerçekleşen değerlendirme toplantısı bu yıl da İntermobil çalışanlarının, şirketlerini ve birbirlerini bir kez daha ve daha fazla anlamasına, tanımasına fırsat tanımış olarak sona erdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir