SIXT RENT A CAR’DAN ARAÇ KİRALAYANLARA “ELEKTRİKLİ SCOOTER” HİZMETİ

SIXT rent a car, araç kiralayan müşterilerine günlük 20 TL’ye elektrikli/katlanabilir scooter kiralama fırsatı da sunuyor.

 

Türkiye’de 23 şubeyle faaliyet gösteren SIXT rent a car, müşterilerine farklı bir hizmet sunuyor. SIXT rent a car’dan araç kiralayanlar bu süre içinde kullanmak üzere elektrikli scooter da kiralayabiliyor. Scooter kiralama hizmeti ilk etapta İstanbul Taksim ve İzmir Karşıyaka şubelerinden sunulacak; yakın zamanda SIXT’in Bodrum, Dalaman, Antalya ve Marmaris şubelerinde de başlayacak.

 

Tüm marka ve model araç kiralamalarında geçerli olacak uygulamaya göre; SIXT rent a car müşterileri kiraladıkları her araç için maksimum 4 adet olmak üzere elektrikli scooter da kiralayabilecek. Ortalama şarj süresi 8 saat olan scooter’lar günlük 20 TL kira bedeliyle sunulacak. Scooter’lar katlanabiliyor ve tam şarjla ortalama 45 km. sürüş imkânı sağlıyor. SIXT rent a car, özellikle tatil bölgelerine gidecekler için büyük kolaylık sunan bu uygulamayla, müşterilerini karbon ayak izlerini azaltmaya teşvik ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir