ŞÜKRÜOĞLU FİLTRE’DEN KISA SÜREDE BÜYÜK HAMLELER..

‘Bizim için kalite vazgeçilmez önceliklerimizden biridir. Güney Amerika’ya ihracat yapmaktayız.’

Firmanızın kuruluşu ve faaliyet alanı hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamız İstanbul Sultangazi ilçesinde 2005 yılında kuruldu. İlk etapta Oto gaz sistemlerine uygun filtre imalatı yaparak üretime başladık daha sonraki süreçte Üretim teknolojimizi geliştirerek diğer Otomotiv Filtrelerini de ürün gruplarımıza dahil ettik.

Firmanızın ana hedeflerinden bahseder misiniz?

Firmamızın öncelikli hedefi SMF markasını Türkiye ve Dünya ölçeğinde tanıtmak ve Müşterimemnuniyetiniartırmak için kaliteli üretim yapmayı sürdürmek.

Tüketicinin sizi tercih etme nedenleri nelerdir?

Sanırım en önemli nedeni yaptığımız ürünlerin kalitesinin üst seviyede olması, eğer ürettiğiniz ürünün kalitesinden ödün vermezseniz tüketicinin sizi tercih etmemesi için hiç bir neden yok. Diğer önemli faktör ise zamanında teslim ve dağıtım konusunda sağladığımız hizmet diye düşünüyoruz.

 

 

Kalite politikanızdan bahseder misiniz? Kalite ve garanti koşulları nelerdir?

Bizim için kalite vazgeçilmez önceliklerimizden biridir. Üretimin her aşamasında ürünler titizlikle kontrol edilmekte ve en son tüketiciye gidene kadar Kalite kontrol çalışmaları yapılmaktadır. Tüm ürünlerimiz SMF Filtre’nin garantisi altındadır. Koşulsuz garantinin, müşteri memnuniyetinin vazgeçilmez bir parçası olduğuna inanıyoruz.

Satış pazarlama organizasyonundan bahseder misiniz?

Şirket yönetimi olarak pazarlama konusuna çok önem vermekteyiz. Türkiye’nin tüm coğrafi bölgelerine ürünlerimiz firma yetkilerimiz tarafından pazarlanmaktadır. Ayrıca marka bilinirliği bağlamında, yurt içi ve yurtdışı uluslararası fuar organizasyonlarına katılarak ürünlerimizin tanıtımını ve pazarlamasını yapmaktayız.

 

Ürünlerinizin nerelere ulaştığı ve müşteriye sunduğunuz ürün çeşitliliği hakkında neler söylersiniz?

Ürünlerimizin Türkiye’de ve Dünya’da tüketilmesi bize mutluluk veriyor. Örneğin Güney Amerika’ya ihracat yapmaktayız. Bunu kısa süre içerisinde Türkiye’de yapan çok az firma olduğuna düşünüyoruz.

Piyasaya yeni bir ürün sunarken hangi noktaları göz önünde bulunduruyorsunuz?

Piyasanın taleplerine uygun olarak üretim yapmaya çalışıyoruz. Bölgelerde çalışan pazarlama ekibimizin bize sunduğu raporlar doğrultusunda yeni ürünler üretiyor ve kalitenin sürekliliğine dikkat ediyoruz.

Kullanıcıya sunduğunuz ürün çeşitliliği hakkında neler söylersiniz?

Çok geniş ve kaliteli bir ürün yelpazesine sahip olduğumuz için ürünlerimizi tercih eden tüketiciler, istedikleri ürünlere zamanında ve üstün hizmet kalitesiyle ulaşabileceklerdir.

Ürünlerinizin araç sahiplerine ne gibi kolaylıkları ve avantajları oluyor?

Üretiminde kullandığımız kaliteli hammaddelerden dolayı filtrelerimizi kullanan araç sahiplerinin, araçlarının randımanındaki olumlu değişikliği fark edeceklerini düşünüyoruz.

Ürünlerinizin sektördeki diğer rakip firma ürünleriyle karşılaştırdığınızda neler söylersiniz?

Oto gaz Filtresi ve Hava Filtresi başta olmak üzere geniş bir yelpaze ile filtre üretimi yapan tek firmayız. Bu da sektörde bizim bir adım önde olmamızı sağlıyor. Ayrıca sürekli izlediğimiz yenilikçi üretim politikasıyla her geçen gün ürün yelpazemizi daha da genişletmekteyiz.

Firmanızın belirlediği kısa ve uzun vadeli planlarınız nelerdir?

Türkiye’de ve yurtdışında düzenlenen uluslararası fuarlara katılarak marka bilinirliğini artırmak ve müşterilerimize yeni ürünler sunmak ve böylelikle mevcut müşteri portföyümüzü daha da geliştirmek istiyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir