TEMEL CONTA, LAS VEGAS AAPEX FUARINA KATILDI

Temel Conta, bu sene de Las Vegas’ta çok başarılı bir AAPEX fuarı geçirdi. 160,000 kişinin ziyaret ettiği AAPEX fuarına senelerdir gösterdiği katılım ile beraber, bir çok farklı sponsorlukları da olan Temel Conta, sektörün önde gelen uluslararası otomotiv firmaları ile beraber bir çok ziyaretçiye ürünlerini sundu.

En yeni ürünleri arasında yer alan valve body separator plate sanzuman ürünleri, DD15 contası gibi bir çok son teknoloji motor dizayn unsurlarını içeren ağır vasıta için yapılan yatırımları ile alakalı bilgileri de ziyaretçileri ile paylaştı.

Bu sene bir ilk olan, VIP Platinum Buyers Lounge’un ana sponsorlarındandı. AAPEX fuarının iki kurucusundan birisi olan Automotive Aftermarket Suppliers Association’nın düzenlediği Global Reception’ın da sponsorlarının arasında yer aldı.

Her sene AAPEX ile ayni anda resmi anonsu yapılan, AASA tarafından hazırlanan, Amerika’nın ilk 100 yan sanayi üreticileri arasında yer almaya devam ediyor.

Otomotiv sektöründen genç çalışanları için kurulan YANG grubunun programlarında da aktif rol almaya devam etti. 2018’deki YANG liderlik günleri de Temel Conta Amerika ofisinin bulunduğu Atlanta’da planlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir