FERRA FİLTRE’NİN İÇ VE DIŞ BAYİLERİ İSTANBUL AUTOMECHANIKA FUARINDA BULUŞTU

Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde kurulu bulunan ve motorlu araçların, iş ve yol makineleri ile endüstriyel amaçlı kullanımların yağ, yakıt, hava, hidrolik ve diğer tür filtrelerini üreten Ferra Filtre Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin İç Pazardaki ve ihracat yaptığı ülkelerdeki Bayileri 5-8 Nisan 2018 tarihinde İstanbul Tüyap’taki Automechanika fuarında bir araya geldi.

Ferra Filtre’nin standı fuarın birinci günü yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşamış ve gelen ziyaretçilere şirketin yetkilileri tarafından Ferra Filtre ürünleri hakkında bilgi verilmiştir.

Fuarın ikinci günündeiç ve dış müşterileri ile bir araya gelen Ferra Filtre yetkilileri, yeni yatırımları ve yeni ürünleri hakkında bayilerini bilgilelendirmişlerdir. Teknik ve ticari konuların görüşülmesinden sonra, Ferra Filtre A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kirmit, Başkan Yardımcısı Ali Kirmit, Genel Koordinatör Can Teymur, Pazarlama ve Satış Direktörü Mehmet Vahdettin Kavgacı ve diğer yetkililer Yurt içi ve Yurt dışı bayileri ile akşam yemeğinde bir araya gelmişlerdir.

Fuar sonrası yurt dışından gelen 40 kişilik müşteri grubuna Ferra Filtre A.Ş.’nin Osmaniye Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında, Fabrikanın ilgili mühendisleri tarafından filtrasyon ve Laboratuvarda yapılan testlerle ilgili eğitim verilmiş ve daha sonra fabrika ve üretim alanları gezdirilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir